arti napisał(a):

Powinniśmy grać 4-4-2 moim zdaniem.
Sam Brożek ginie w tłumie co dziwne nie jest zważywszy, że nasze skrzydła nie powalają i nie potrafią wygrać 1 na 1 i wjechać w pole karne albo dosrodkować na nos - do chociażby Kosy i Uche im daleko.
|
i dlatego że nie mamy wybitnych skrzydlowych system 1-4-5-1 jest lepszy bo pozwala zagrać jednocześnie bardzo solidnym def. pomocnikom i jeszcze jednemu kreatywnemu pomocnikowi Jirsak/Boguski, do systemu 4-4-2 mamy tylko def pomocników i Brożka i nic wiecej, to nie czasy Kasperczak gdzie mieliśmy w pierwszym sezonie znakomitych skrzydłowych.
co do transferu Nei to dziwne jest postępowanie CSkA chyba nie mają aż tak dużych problemów finansowych jak sie mówi skoro tak twardo negocjują, a ewentualnie ten transfer to będzie zdecydowanie największy w naszej lidze 1mln na transfer i pewnie 1 mln na powiedzmy 3- letni kontrakt
to tak jakby na zachodzie ktoś wydał 10 mln euro muszą w klubie być pewni jego klasy.