Wyświetl pojedynczy post
jova
Senior Member
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#137
Stary 21.07.2008, 10:28
jizzz napisał(a):Wyświetl post
Bredzisz. Trofeum jest trofeum i na pewno stoi wyżej od meczu sparingowego. Jestem przekonany ze gdyby Wisła wygrała to przebierałbyś nóżkami ze szczęście ale to nie istotne.
Dzięki za przyznanie mi racji. Najważniejszy jest mistrz, a bez niego każde inne "trofeum", nie ważne jakie, każda nagroda pocieszenia staje się ważna.
Mówisz, że "trofeum" na pewno stoi wyżej od meczu sparingowego. Wyobraź sobie, że trener i zarząd mistrza Polski mieli na ten temat inne zdanie, a kibice przyznali im rację (poszukaj tu postów krytykujących Skorże za wystawienie pierwszego składu na Liverpool, a rezerw na Legię. Powodzenia).
Co do ostatniego zdania twojego posta to oczywiście przyznaję ci rację. Muszę jednak dodać, że nie cieszyłbym się z pucharu (szczerze mówiąc nawet nie wiem jak wygląda ten superpuchar), a z tego, że młodzież Wisły puknęła Legię i zamknęła usta podobnym tobie pokemonkom.

Edit: pisałem to nim pojawił się post Kominka.
Powód: literówka
Ostatnio edytowane przez jova : 21.07.2008 o godz. 10:42.
Odpowiedz cytując