Wyświetl pojedynczy post
Pawel81
Junior Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20
Stary 21.07.2008, 08:45
Ankieta !!! Najprawdopodobniej w sobote na torze w Nowej Hucie odbędzie się spotkanie i jazdy amatorów na żużlu zapraszamy . prawdopodobna godzina rozpoczecia jazd 10:00 ( wszystko zależy od pogody )
Odpowiedz cytując