Temat
:
Żużel w Krakowie !!!!
Wyświetl pojedynczy post
Pawel81
Junior Member
Od: 07.2008
Offline
#
11
21.07.2008, 08:45
Ankieta !!! Najprawdopodobniej w sobote na torze w Nowej Hucie odbędzie się spotkanie i jazdy amatorów na żużlu zapraszamy . prawdopodobna godzina rozpoczecia jazd 10:00 ( wszystko zależy od pogody )
Pawel81
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Pawel81
Znajdź inne posty napisane przez Pawel81