Wyświetl pojedynczy post
Zbychu
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: historycznie z Małopolski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#589
Stary 21.07.2008, 08:22
-Goral- napisał(a):Wyświetl post
Co ma do rzeczy historia Beitaru do ich aktualnej siły.
Sugerujesz, że to że nie zaszli nigdy tak daleko jak Wisła oznacz że można się ich nie obawiać
Tak,ponadto liga z jakiej się wywodzi ten klub nie ma zbyt wielkiego prestiżu.

Cytat:
Bardziej popatrz na ich budżet
I co im z tego budżetu przyszło do tej pory? - chyba że udowodnisz że dwa lata temu mieli budżet kilkakrotnie mniejszy niż obecnie,ale nagle zapragneli Ligi Mistrzów i kolosalnie powiększyli zarobki.



Cytat:
zawodników jakich maja i jakich kupują i ceny ich transferów, my możemy o takich zakupach tylko pomarzyć
Nic mi nie przychodzi do głowy.Czyżby jakiś cicho Ronaldo tam grał?


Cytat:
Więc już to pokazuje, że nie jesteśmy faworytem tego spotkania.
Nie sądze.Dla mnie bardziej miarodajnym jest rozstawienie UEFA,z którego jasno wynika kto jest faworytem.


Cytat:
fifty fifty
Uważam że remis to bardzo prawdopodobny wynik mecz w Jerozolimie.WKrakowie nie powinno być większych problemów.
By dostawać więcej od życia, dawaj więcej od siebie.
Odpowiedz cytując