-Goral- napisał(a):

Co ma do rzeczy historia Beitaru do ich aktualnej siły.
Sugerujesz, że to że nie zaszli nigdy tak daleko jak Wisła oznacz że można się ich nie obawiać 
|
Tak,ponadto liga z jakiej się wywodzi ten klub nie ma zbyt wielkiego prestiżu.
Cytat:
|
Bardziej popatrz na ich budżet
|
I co im z tego budżetu przyszło do tej pory? - chyba że udowodnisz że dwa lata temu mieli budżet kilkakrotnie mniejszy niż obecnie,ale nagle zapragneli Ligi Mistrzów i kolosalnie powiększyli zarobki.
Cytat:
|
zawodników jakich maja i jakich kupują i ceny ich transferów, my możemy o takich zakupach tylko pomarzyć
|
Nic mi nie przychodzi do głowy.Czyżby jakiś cicho Ronaldo tam grał?
Cytat:
|
Więc już to pokazuje, że nie jesteśmy faworytem tego spotkania.
|
Nie sądze.Dla mnie bardziej miarodajnym jest rozstawienie UEFA,z którego jasno wynika kto jest faworytem.
Uważam że remis to bardzo prawdopodobny wynik mecz w Jerozolimie.WKrakowie nie powinno być większych problemów.