Wyświetl pojedynczy post
dymek_nhs
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: NHSportowe

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#399
Stary 20.07.2008, 18:42
Jak czytam niektórych wypowiedzi to ręce opadają gramy ze słabiakami to źle
gramy z LFC też nie dobrze
to wkoncu sie zdecydujcie czy lepiej zagrac z "wieśniactwem" i się przygotowywać do LM czy zagrać z LFC i sie przygotowywać do LM
Odpowiedz cytując