|
No, ale jeśli chcemy mieć coraz lepsze wyniki Wisły w LM i PUEFA, to prócz pieniędzy, niezbędna jest lepsza liga- wyższy poziom meczów. A wyższy poziom można osiągnąć jedynie w przypadku rozwoju mniejszych klubów- a brak sponsora tytularnego powoduje przeciwny kierunek w tym przypadku- "tylne" kluby nie zarobią tak dużo, jakby mogły.
W przypadku sponsora to trzeba pomyśleć- im da większe pieniądze, tym liga powinna bardziej się rozwijać, a tym samym działać na korzyść firmy.
|