Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
markokrk
Senior Member
Od: 05.2007
Skąd: z 1-go piętra
Offline
#
922
20.07.2008, 11:56
Bliżej jest na Politechnike. Jak się kogoś spytać na dworu na pewno Ci powie jak tam dojść/dojechać bo to 1 przystanek tramwajowy. Natomiast na most grunwaldzki to albo tramwajem 19 w strone borku albo autobusem 124,424 w strone ruczaju
markokrk
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do markokrk
Znajdź inne posty napisane przez markokrk