Wyświetl pojedynczy post
eye63
Senior Member
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#329
Stary 19.07.2008, 21:56
picasso napisał(a):Wyświetl post
kupisz?a może masz kogoś chętnego?
Nie kupię, bo nie mam na tyle. Gdybym miał, to bym się nie zastanawiał, ale to nie temat sci-fi. Kita chciał kupić - dawał 10 milionów Euro, dla Bogusława to było za mało.
A swoją drogą co? Żal jakbyśmy pograli trochę bez właściciela? Nawet w drugiej lidze? Chociaż sądzę, że Wisła ma na tyle wyrobioną markę, że ktoś do kupienia prędzej czy później by się znalazł i jedyne czego oczekuję od Bogusia, to żeby nie sprzedał klubu ogórkowi pokroju Ptaka.
I jeszcze raz - żeby nie było, nie mam nic do BC, mam dużo do jego sposobu zarządzania klubem - jeśli Boguś postawi na Wisłę (czyt. będzie budował bazy treningowe, będzie kupował piłkarzy o poziomie zbliżonym do tych, których sprzedaliśmy) to ja postawię na Bogusia, póki co jednak na to się nie zanosi.

vote-for-mikey napisał(a):Wyświetl post
dobra, a tak serio, to w ostatnich jedenastu latach byliśmy raz poza podium. podobne wyniki mają w Europie chyba tylko Liverpool (wypadł raz, kosztem Evertonu) Manure, Arsenal, Celtic, Rangersi, Real, Lyon i może Internatiozonale.
A powiedz mi, która z drużyn Liverpool, Arsenal, Celtic, Real, Lyon, Inter - nie zagrała ani razu w ciągu tych 11 lat w LM?
Ostatnio edytowane przez eye63 : 19.07.2008 o godz. 22:01.
Odpowiedz cytując