Temat
:
Greatings from Israel
Wyświetl pojedynczy post
Jay-Z
Senior Member
Od: 04.2006
Offline
#
524
19.07.2008, 21:22
MrEshtaga
napisał(a):
We are proud to be jews!!!!!
we a pround to be WISLA KRAKOW
[IMG]http://vlepki.***.org/0905.jpg[/IMG]
Powód: They wont understand this graphic.
Ostatnio edytowane przez 7 kotów : 22.07.2008 o godz. 12:28.
Jay-Z
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Jay-Z
Znajdź inne posty napisane przez Jay-Z