Wyświetl pojedynczy post
szarkoz
Member
 
 
Od: 09.2004
Skąd: Myślenice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20
Stary 19.07.2008, 20:07
misiak_abg napisał(a):Wyświetl post
Ale dzisiaj Kubica prawie by się nie zakwalifikował do drugiej sesji! I "prawie" tu nie robi wielkiej różnicy bo o ile mnie pamięć nie myli to był 14.
Tylko dlatego, że zrobił czas na twardych oponach, a potem blokował go Sutil. Spokojnie by miał 5-8 rezultat gdyby nie to.
If you have a closed mind do the same with your mouth.
Odpowiedz cytując