misiak_abg napisał(a):

|
Ale dzisiaj Kubica prawie by się nie zakwalifikował do drugiej sesji! I "prawie" tu nie robi wielkiej różnicy bo o ile mnie pamięć nie myli to był 14.
|
Tylko dlatego, że zrobił czas na twardych oponach, a potem blokował go Sutil. Spokojnie by miał 5-8 rezultat gdyby nie to.