Wyświetl pojedynczy post
South
Senior Member
 
Od: 03.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#318
Stary 19.07.2008, 17:51
dynek.pl napisał(a):Wyświetl post
Bardzo udana pierwsza polowa. Zdecydowanie dla nas. Zdominowalismy srodek pola ale nie zapominajmy, ze poza Banyounem grali tam tylko nieopierzeni juniorzy. No i jak to sie czesto tlumaczy kiepska postawe naszych druzyn niezapominajmy, ze Liverpool jest na innym etapie przygotowan.
Zobaczcie jak Zienczuk jest zgaszony w spotkaniach z miedzynarodowaymi rywalami - zdecydowanie ma problemy z psychika.



Woronin,Carragher,Agger też juniorzy



mój błąd nie doczytałem
Ostatnio edytowane przez South : 19.07.2008 o godz. 18:00.
Odpowiedz cytując