Wyświetl pojedynczy post
szarkoz
Member
 
 
Od: 09.2004
Skąd: Myślenice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17
Stary 19.07.2008, 16:05
Ja uważam, że BMW nie sprawuje się gorzej, ale stoi w miejscu. Reszta natomiast poprawia swój poziom. Alonso w Renault, Trulli w Toyocie, to oni mają teraz bliżej do czołówki (McLaren i Ferrari) niż BMW.

Ale z drugiej strony tragedii nie ma. Robert i tak bardzo dobrze sobie poradził biorąc pod uwagę problemy w 1. i 3. sesji treningowej. Jutro stawiam na 4-6 miejsce.
Powód: błąd
Ostatnio edytowane przez szarkoz : 19.07.2008 o godz. 16:05.
If you have a closed mind do the same with your mouth.
Odpowiedz cytując