Temat
:
Żużel w Krakowie !!!!
Wyświetl pojedynczy post
Pawel81
Junior Member
Od: 07.2008
Offline
#
19
19.07.2008, 12:02
Dzięki ja też mam taką nadzieje że ta reanimacja Krakowskiego sportu żużlowego przebiegnie pomyślnie
Pawel81
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Pawel81
Znajdź inne posty napisane przez Pawel81