Temat
:
Matura//Po maturze...??
Wyświetl pojedynczy post
Sportsmanik
Senior Member
Od: 10.2003
Skąd: Oświęcim
Offline
#
212
19.07.2008, 11:59
Dzięki wielkie. Wynik ze SM widziałem, aczkolwiek kompletnie się nie orientuję jaka była maksymalna ilość punktów do zdobycia we wszystkich ww. kierunkach.
Sportsmanik.
Sportsmanik
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Sportsmanik
Znajdź inne posty napisane przez Sportsmanik