Wyświetl pojedynczy post
yarek00
Member
 
Od: 05.2008
Skąd: Niegoszowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#179
Stary 19.07.2008, 10:04
no jeszcze dziś możesz złożyć wniosek o KK między 10 a 14 i zaplacisz 15 zł i dostaniesz termin do odbioru, uważam, że ze względu na to, że są karnety w sprzedaży, to wyrobią ją szybciej... jak nie dziś, to w poniedziałek i nie rezygnuj, a karnety na D napewno są,..
Odpowiedz cytując