Wyświetl pojedynczy post
kalashnikov2
Senior Member
 
Od: 02.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1101
Stary 19.07.2008, 01:25
Poważnie rzecz ujmując, to pisał ironicznie. Tylko musiała to być ironia wobec "wlasnej linii" (jak najbardziej potrzebna !), bo wtedy nic nie wskazywalo na to ze rzecznik Rzecznika zostanie przez Rzecznika zwolniony. W świat, ustami rzecznika Rzecznika poszlo info o tym że Rzecznik sie zdenerwował na postępowanie PiSu wobec mediow Waltera. Ciekawy jestem czy po odsunięciu rzecznika Rzecznika przez Rzecznika Rzecznik nadal jest uważany za niepartyjnego i obiektywnego, czy ze "zdrajcy" stał się pisowszczykiem.
Ostatnio edytowane przez kalashnikov2 : 19.07.2008 o godz. 12:09.