Po ostatnich wyścigach we Francji i Anglii i dzisiejszych testach widać że Kubica ma jakieś problemy - być może ze stabilnością samochodu.
Ile było zachwytów nad bezbłędną jazdą a tu proszę w Anglii chwilka moment i po punktach. Z tego wniosek że nie ma jeżdżących ideałów ale to jest oczywista oczywistość. Być może BMW testuje nowe ustawienia samochodu. W zasadzie niech robią wszystko co możliwe żeby dogonić uciekającą czołówkę.
Wkurzają mnie spekulacje na onecie itp o przejściu Kubicy do innego zespołu. Trudno wywnioskować czy większość to wyssane z palca bzdety czy być może w przyszłym sezonie będziemy się przyzwyczajać do nowych kolorków. Na oficjalnych stornach o tym nie piszą. Mistrzostwo radośniej by się świętowało gdyby BMW rozwinęło skrzydełka czy tam prędkość maksymalną a Robert by po prostu wygrywał wyprzedzając na zakrętach Hamiltona

A tak? Wepchną Kubickiego do Ferrari i wszystko jasne
