Wyświetl pojedynczy post
misiak_abg
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 18.07.2008, 21:17
Po ostatnich wyścigach we Francji i Anglii i dzisiejszych testach widać że Kubica ma jakieś problemy - być może ze stabilnością samochodu.

Ile było zachwytów nad bezbłędną jazdą a tu proszę w Anglii chwilka moment i po punktach. Z tego wniosek że nie ma jeżdżących ideałów ale to jest oczywista oczywistość. Być może BMW testuje nowe ustawienia samochodu. W zasadzie niech robią wszystko co możliwe żeby dogonić uciekającą czołówkę.

Wkurzają mnie spekulacje na onecie itp o przejściu Kubicy do innego zespołu. Trudno wywnioskować czy większość to wyssane z palca bzdety czy być może w przyszłym sezonie będziemy się przyzwyczajać do nowych kolorków. Na oficjalnych stornach o tym nie piszą. Mistrzostwo radośniej by się świętowało gdyby BMW rozwinęło skrzydełka czy tam prędkość maksymalną a Robert by po prostu wygrywał wyprzedzając na zakrętach Hamiltona A tak? Wepchną Kubickiego do Ferrari i wszystko jasne
Ostatnio edytowane przez misiak_abg : 18.07.2008 o godz. 21:45.
Odpowiedz cytując