Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
ebbabwe
Junior Member
Od: 11.2006
Skąd: z domu :)
Offline
#
2306
18.07.2008, 21:05
za takie pieniądze jednak warto go kupić. wysoki napastnik powinien grać w Wiśle od dawna.
co myślicie o Rasiaku?
wiem, że jest trochę drewniany, ale przydałby się Wiśle. myślę, to byłby hit transferowy w polskiej lidze
Rasiak - nie w tym temacie
Powód: wskazówka
Ostatnio edytowane przez dorotja : 18.07.2008 o godz. 21:07.
NIEPOKONANA NASZA WISEŁKA KOCHANA!!!
ebbabwe
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ebbabwe
Znajdź inne posty napisane przez ebbabwe