Wyświetl pojedynczy post
ebbabwe
Junior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: z domu :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2306
Stary 18.07.2008, 21:05
za takie pieniądze jednak warto go kupić. wysoki napastnik powinien grać w Wiśle od dawna.

co myślicie o Rasiaku? wiem, że jest trochę drewniany, ale przydałby się Wiśle. myślę, to byłby hit transferowy w polskiej lidze


Rasiak - nie w tym temacie
Powód: wskazówka
Ostatnio edytowane przez dorotja : 18.07.2008 o godz. 21:07.
NIEPOKONANA NASZA WISEŁKA KOCHANA!!!
Odpowiedz cytując