Wyświetl pojedynczy post
Pablo84
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18
Stary 18.07.2008, 20:54
Kraków od zawsze miał tradycje w sportach motorowych.Ś.P Kulig, Kuzaj, teraz Kubica, mam nadzieję, że pojawią się i tradycje w sportach motocyklowych .

Trzymam kciuki za kolejną- mam nadzieję skuteczną- reanimację Wandy.
Ostatnio edytowane przez Pablo84 : 18.07.2008 o godz. 20:57.
Odpowiedz cytując