Temat
:
Żużel w Krakowie !!!!
Wyświetl pojedynczy post
Pablo84
Senior Member
Od: 03.2004
Offline
#
18
18.07.2008, 20:54
Kraków od zawsze miał tradycje w sportach motorowych.Ś.P Kulig, Kuzaj, teraz Kubica, mam nadzieję, że pojawią się i tradycje w sportach motocyklowych
.
Trzymam kciuki za kolejną- mam nadzieję skuteczną- reanimację Wandy.
Ostatnio edytowane przez Pablo84 : 18.07.2008 o godz. 20:57.
Pablo84
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Pablo84
Znajdź inne posty napisane przez Pablo84