Wyświetl pojedynczy post
jachting
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Giżycko

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1088
Stary 18.07.2008, 14:50
Pietruś napisał(a):Wyświetl post
W całej tej awanturze wywołanej publikacją Dziennika podoba mi sie zachowanie jednej osoby, chodzi o ten fragment:
"Tuż przed wejściem na spotkanie premiera i prezydenta doszło do ostrej wymiany zdań między Sikorskim a Anną Fotygą, prezydencką minister. Szef dyplomacji wypalił: "Można być prezydentem, ale można być też chamem". Fotyga odeszła bez słowa."
Brawo! Kobieta, która jest na każdym kroku atakowana, poniewierana, wyśmiewana( bardzo często niesłusznie) przez POlityków i media pokazała najwyższą kulturę osobistą.

Czepianie się tu jakichś słówek naprawdę jest nie na miejscu,już nie wspominając o tej hybrydowej interpretacji .
Przecież ona boi się własnego cienia,nic dziwnego że nie odpowiedziała .
Ja tam sie nie dziwię Sikorskiemu,a milczeniu Fotygi może tu też oznaczać niejako akceptacje,przyznanie racji ,w każdym razie z niej taki dyplomata,brak słów.

---
Warto się zastanowić kto wypuszcza takie informacje ....
Ostatnio edytowane przez jachting : 18.07.2008 o godz. 15:01.