|
Ankietę wypełniłem bo jestem za tym aby reaktywować ten sport w Krakowie. Obiekt KS Wanda jest dość skromny, na pewno potrzeba by tam wielomilionowych nakładów i przede wszystkim sponsora z bardzo grubym portfelem. W innym razie będzie to tylko namiastka żużla. Ale bardzo bym chciał, żeby ten rodzaj sportu na powrót zaistniał w Krakowie.
WISŁA KRAKÓW – MISTRZ POLSKI…1927, 1928, 1949, 1950, 1978, 1999, 2001, 2003, 2004, 2005, 2008, 2009, 2011…cdn.
|