Wyświetl pojedynczy post
dorotja
ranny ptaszek
 
Od: 09.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2287
Stary 18.07.2008, 05:15
Tomasz Jodłowiec woli Kraków od Warszawy
Cytat:
- Gdybym miałbym wybierać między Warszawą a Krakowem, to pod każdym względem wolę Kraków - mówi piłkarz byłego już Groclinu, Tomasz Jodłowiec.

Wisła Kraków cały czas pozostaje bez konkretnych wzmocnień przed eliminacjami do Ligi Mistrzów. W przypadku środkowej obrony, jednym z kandydatów do wzmocnienia drużyny jest Tomasz Jodłowiec z Groclinu, czyli obecnej Polonii Warszawa.

- Do klubu nie wpłynęła żadna oferta z Wisły. Zresztą jeśli chciałaby go kupić, musiałaby wyłożyć bardzo duże pieniądze. Tomek ma kontrakt ważny jeszcze przez dwa lata - ucina spekulacje dyrektor sportowy Polonii Warszawa Tadeusz Fajfer.

- Gdybym miałbym wybierać między Warszawą a Krakowem, to pod każdym względem wolę Kraków - mówi piłkarz, którego ze wspólnej pracy w Grodzisku Wlkp. świetnie zna trener Maciej Skorża.

Groclin nie tak dawno wyceniał Jodłowca na 1 mln euro, a krakowscy działacze tego lata nie zamierzają wydawać pieniędzy na wzmocnienia. - Sam musi zadać sobie pytanie, co dla niego jest lepsze. Gra i rozwój w naszym klubie, czy walka o miejsce w pierwszej jedenastce Wisły z Cleberem i Głowackim - analizuje Fajfer.

sports.pl
www.historiawisly.pl
Odpowiedz cytując