Scorpius napisał(a):

I z czego sie cieszysz? z tego iż Polska piłka upada z każdym rokiem...? Litwa Cypr juz nas wyprzedzili w rankingu, niedlugo Malta a do 2012 San Marino...
Ten FC Homel jak dla mnie to poziom co najwyżej II Polskiej ligi... Ci piłkarze piłki przyjąc nie potrafią..
Jak dla mnie Legia z trudem awansuje... ale szkoda ze dzis nie wygrała zawsze to 0.250 pkt wiecej do wspołczynnika ...
|
co upada ? Polski football już dawno leży na łopatkach tylko niestety nie ma nikogo kto by się zlitował i "go" dobił, nikogo nie stać na akt humanitarny ?