Wyświetl pojedynczy post
Luu...
Senior Member
 
 
Od: 10.2005
Skąd: co? kto? ja!?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#406
Stary 17.07.2008, 21:53
Scorpius napisał(a):Wyświetl post
I z czego sie cieszysz? z tego iż Polska piłka upada z każdym rokiem...? Litwa Cypr juz nas wyprzedzili w rankingu, niedlugo Malta a do 2012 San Marino...

Ten FC Homel jak dla mnie to poziom co najwyżej II Polskiej ligi... Ci piłkarze piłki przyjąc nie potrafią..
Jak dla mnie Legia z trudem awansuje... ale szkoda ze dzis nie wygrała zawsze to 0.250 pkt wiecej do wspołczynnika ...

co upada ? Polski football już dawno leży na łopatkach tylko niestety nie ma nikogo kto by się zlitował i "go" dobił, nikogo nie stać na akt humanitarny ?
"A ja myślałem, że to śmieci,
Że to gówno z nieba leci..."
Odpowiedz cytując