Wyświetl pojedynczy post
Mareq
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1061
Stary 17.07.2008, 19:38
Cytat:
Zaraz zaraz a to u zab nie aby za czasów "prawicy" wszedł ich PACS czy jak to gówno się nazywa?
Wszedł za czasów socjalistów . Prawica była przeciwna . Tak samo było w przypadku Hiszpanii .

Cytat:
Wymień te trendy - to Ci napisze które sa lewackie.
To Ty raczej napisz co rozumiesz przez ,,lewacki postęp"

Cytat:
iałem na mysli że częśc ich pogladów za takie mogą uwazać.
Pisałeś wyraźnie , że są uważani . Więc jeżeli teraz piszesz , że mogą być uważani , to po prostu zmieniłeś stanowisko na bardziej racjonalne . Może też globalne ocieplenie przynieść katastrofalne skutki dla Ziemi .

Cytat:
Dla mnie to i tak nie ma większego znaczenia. Z tego również nalezy się wypisać.
Widzę , że Ty byś się najchętniej z całego świata wypisał i żył sobie w takiej Polsce otoczonej nicością .

Cytat:
Tiaaaaaaa - gsopodarka na zachodzie jest na innym poziomie. To było od razu do przewidzenia że w tym wypadku dostaną po dupie własnie nowe kraje. I skrzetnie z tego skorzystano. A dlaczego? - odpowiedź jest banalna.
uhm . Spotkali się przywódcy państw ,,starej Unii" i pomyśleli , jakby tu wykończyć nowe kraje . Wymyślili globalne ocieplenie . Faktycznie banalna odpowiedź .
Po prostu Unia jako jedyna licząca się światowa siłą z tego względu , że dosyć popularne i nieźle rozwinięte politycznie są organizacje zielonych nie jest aż tak bardzo rozwinięte ( jak w USA) lobby przemysłu ciężkiego i przede wszystkim prezentuje nowoczesną politykę nastawioną nie tylko na osiąganie zysków wszelkimi kosztami (jak Chiny) , ale też na obronę pewnych ,,nowoczesnych'' wartości jak troska o czyste środowisko , postanowiła stać się światowym liderem w walce z siłami niszczącymi to środowisko . Niestety ten ambitny plan wymaga dosyć sporego wysiłku i poniesiemy go solidarnie . Mam nadzieje że uda się wywalczyć jak najwięcej ustępstw z tego względu , że w przeciwieństwie do państw zachodnich jesteśmy dosyć opóźnieni a z niewiadomych powodów nie rozwijaliśmy energetyki atomowej . Suma summarum jakiś wysiłek i tak poniesiemy i jest to nieuniknione jeżeli stawia się tak ambitne cele . Ja osobiście jestem dumny z postawy Unii w stosunku do ochrony środowiska czy promowania energii odnawialnych . Mam nadzieję , że koszty tego przedsięwzięcia będą uporczywe jednak w stopniu przyzwoitym a na samym końcu i tak okaże się , że było to sensowne i bardzo słuszne posunięcie .

Cytat:
Jak taki bzdet można traktowac poważnie?
Nie dostaje się nagrody nobla (pośrednio) za film o bzdetach .

http://www.youtube.com/watch?v=wnjx6KETmi4

Cytat:
Zatkało przy Tusku i Kwasniewskim, to bedziesz teraz całą litanie wyciagał, kto, za ile i z jakiego powodu nas sprzedaje i czyby aby o to chodzi że to sa zazwyczaj obcoplemienne pociotki hołoty przywlekłej się z sowietami w 44-48 roku?
Aż tak prosto to niestety nie jest. Choć coś takiego jest wyraźne aż za nadto. Sprawdź sobie życiorys tatusia Huebner (Ubecja), stryj Onyszkiewicza to zbrodniarz z UPA, tatuś Cimoszewicza to również jak w przypadku Kwaśniewskiego NKWD/Informacja Wojskowa, o tatusiu Schnepfa wklejał tutaj Boomcha itd.. itp..


A co do tego D., po pierwsze to nie Dowgielewicz decyduje co i jak, po drugie to nazwisko po raz pierwszy widzę (tak to bywa), po trzecie daj mi zyciorysy rodziców i dziadków - sprawdzimy, przeczytamy.
Po prostu Ty naciągasz fakty i wysnuwasz fałszywe wnioski . Jest mnóstwo osób , którzy nie mają ,,złych korzeni" i popierają integrację europejską a Ty wrzucasz wszystkich do jednego wora .

Cytat:
zblazowanym jewropejskim łbem.
zbanujesz się sam ? TzL usprawnia funkcjonowanie Unii , jeżeli każdy by patrzył na to co jest dla jego kraju lepsze , to Unia by nigdy nie powstała . Jest inne liczenie głosów a z drugiej strony jest wzmocnienie roli parlamentów narodowych , itp itd . Trudno powiedzieć , który jest lepszy w kontekście poszczególnych państw . Jednak przy traktatach o Unii powinno się dyskutować , który usprawnia Unię a nie który jest lepszy dla każdego z jej krajów z osobna .

Cytat:
moim zdaniem jest to post 2008 roku w tym temacie - myślę, że w historii tego tematu plasuje sie w czołówce

Jachting - zuch chłopak !
Już odrazu śmiechy , hihy , wyszydzanie z wszystkich stron
Skoro Jachting napisał , że podobno , to pewnie ma jakieś źródła
Raczje nie usłyszał tego gdzieś na mieście od żulów pod monopolowym

Cytat:
Niektórzy na forum jak czytam będą zadowoleni bo widać, że marzą o TV takiej jak za stanu wojennego. Tzn. funkcjonariusze w mundurach przedstawiają sielski obraz, w którym naród pracuje, przywódcy mądrze rządzą, a wróg zdefiniowany i odizolowany. Dzisiaj 18:06
Ja się smucę . Zawzse było zabawniej .
Zresztą większość tutaj i tak nie ogląda WSI24 a w publicznej będą , więc dla was , to żadna strata
Ostatnio edytowane przez Mareq : 17.07.2008 o godz. 19:45.