Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1059
Stary 17.07.2008, 17:09
Występy w telewizjach będących własnością agentów WSI (TVN - Wejchert) i Polsat (Solorz-Krok T.W. "Zegarek") prowadzących kampanię propagandową na rzecz PO są praktycznie tylko uwiarygadnianiem ich bełkotu. Praktycznie taki poseł PiS-u ma tylko dac twarz, a komentarz zawsze nieprzychylny do jego wypowiedzi doklejają funkcjonariusze TVN-u. Niech więc szczekają sami. Niektórzy na forum jak czytam będą zadowoleni bo widać, że marzą o TV takiej jak za stanu wojennego. Tzn. funkcjonariusze w mundurach przedstawiają sielski obraz, w którym naród pracuje, przywódcy mądrze rządzą, a wróg zdefiniowany i odizolowany.