Wyświetl pojedynczy post
wyar
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: aktualnie ?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1057
Stary 17.07.2008, 17:06
Manson33 napisał(a):Wyświetl post
Po raz któryś Wilku proszę nie stawiaj się wyżej od innych, bo cienki jesteś jak każdy, a władza nie powinna uderzać Ci do głowy. W końcu jesteś tu tylko moderatorem, a nie cenzorem.
Może masz inne wartości niż ja, ale takie czy inne praktyki w Polsce; rzekomo w 90 paru procentach katolickiej ,według mnie nie powinny mieć miejsca.
I idiotyzmem właśnie to dla mnie zalatuje, że wyznawcy takich czy innych wartości robią to co robią.



Fałszerstwo jednak jest fałszerstwem i rozmiar jego znaczenia nie ma, (coś o takim pojmowaniu prawa swego czasu Ziobro mówił) jak również przynależność partyjna łamiących przepisy czy też preferencje polityczne ludzi o tym dyskutujących.

Najlepiej widzę, że wychodzi w tym temacie śmiech z innych i próba oceny ( oczywiście, że jedynie miażdżącej ) piszących czy też myślących inaczej przez jego tuzy.
Nie zauwazylem tu zadnych tuzow,jeno ludzi, ktorzy probuja o czyms dyskutowac...
Masz u dolu swojego postu motto "myslenie nie boli" - tak wiec, bez urazy, lecz jesli piszesz o takich czy innych praktykach nie mogacyh miec miejsca w Polsce - to zapanuje zgoda. JESLI dodajesz przymiotnik "katolicka", lub dookreslasz cos dodajac slowo "rzekomo" - to musisz liczyc sie z tym, ze wszyscy zrozumieja to jako ironiczne odniesienie sie do przekonan religijnych w tym kraju dominujacych od setek lat. I w niczym nie tracacych na wartosci tylko z powodu odstepstw od nich popelnianych przez ludzi.
You'll never know...