
nie no nie moge, ten temat to łapu-capu
nie wiem jaka liczba Irlandczyków głosowała, ale oceniam to na rząd milionów.
I teraz widze ten rząd milionów, który krzyczy "Zostaliśmy oszukani!
unieważnijcie nam referendum!"
jachting ty masz jakis dostęp do irlandzkiego RM czy GW?
podejrzewam też dilera, niemniej, ten dzień jest coraz lepszy
jachting napisał(a):

Lud też popełnia błędy,lud teraz nie będzie protestował .
Poza tym ,że to głos ludu to za dużo powiedziane,jest to tylko taki głos według konwencji tego referendum .
Ps. Lud czuje się oszukany
|
co jeszcze robi lud?
wolfy napisał(a):

|
jachting, od kiedy to zostałeś głosem ludu? I to do tego - irlandzkiego?
|
od wigilii ?
