Wyświetl pojedynczy post
pan_premier
Senior Member
 
 
Od: 01.2003
Skąd: Carpathia:)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1051
Stary 17.07.2008, 16:32

nie no nie moge, ten temat to łapu-capu

nie wiem jaka liczba Irlandczyków głosowała, ale oceniam to na rząd milionów.
I teraz widze ten rząd milionów, który krzyczy "Zostaliśmy oszukani!
unieważnijcie nam referendum!"

jachting ty masz jakis dostęp do irlandzkiego RM czy GW?
podejrzewam też dilera, niemniej, ten dzień jest coraz lepszy

jachting napisał(a):Wyświetl post
Lud też popełnia błędy,lud teraz nie będzie protestował .
Poza tym ,że to głos ludu to za dużo powiedziane,jest to tylko taki głos według konwencji tego referendum .

Ps. Lud czuje się oszukany
co jeszcze robi lud?

wolfy napisał(a):Wyświetl post
jachting, od kiedy to zostałeś głosem ludu? I to do tego - irlandzkiego?
od wigilii ?
Ci kibice potrafią uczynić niesamowity kocioł rytmicznie uderzając nogami - informuje Wojciech Łobodziński, który grał na tym obiekcie z reprezentacją Polski.