Manson33 napisał(a):

Kiedyś była Beger, teraz prezydent Nowego Sącza Ryszard Nowak z PiS (może nie osobiście, ale jak tak można by nic o tym nie wiedział i nie reagował ... )
Tak jak komu wygodnie to uczciwość ocenia, chore zwyczaje i to w Państwie katolickim...
http://www.gover.pl/news/szczegoly/g...isow-przez-pis
|
powinnie wszystkie podpisy sprawdzać, a tych co sfałszowali to do pudła, przecież 60 głosów to aż 0,6% całości...
PS. czy ja muszę przypominać ze zwolennikiem PISu nie jestem?