Wyświetl pojedynczy post
szczebrzeszcz
Senior Member
 
Od: 05.2003
Skąd: o tam

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1049
Stary 17.07.2008, 16:24
Manson33 napisał(a):Wyświetl post
Kiedyś była Beger, teraz prezydent Nowego Sącza Ryszard Nowak z PiS (może nie osobiście, ale jak tak można by nic o tym nie wiedział i nie reagował ... )



Tak jak komu wygodnie to uczciwość ocenia, chore zwyczaje i to w Państwie katolickim...

http://www.gover.pl/news/szczegoly/g...isow-przez-pis
powinnie wszystkie podpisy sprawdzać, a tych co sfałszowali to do pudła, przecież 60 głosów to aż 0,6% całości...

PS. czy ja muszę przypominać ze zwolennikiem PISu nie jestem?