|
W sumie nie spodziewam sie dziś porażki. Na tym etapie eliminacji Lech i Legia nie powinni mieć problemów. Obie drużyny maja doś silny skład i potencjał, dokonały kilku wzmocnień. Będą za to bardzo silnymi rywalami dla nas w walce o MP.
Będę oglądał Legię z Białorusinami i życzę im powodzenia.
|