Wyświetl pojedynczy post
Amfre
Banita
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#319
Stary 17.07.2008, 15:20
W sumie nie spodziewam sie dziś porażki. Na tym etapie eliminacji Lech i Legia nie powinni mieć problemów. Obie drużyny maja doś silny skład i potencjał, dokonały kilku wzmocnień. Będą za to bardzo silnymi rywalami dla nas w walce o MP.

Będę oglądał Legię z Białorusinami i życzę im powodzenia.
Odpowiedz cytując