Wyświetl pojedynczy post
pietrasxd
Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#138
Stary 17.07.2008, 14:48
a jak sie jest nie pełnoletnim to trzeba przyjsc z rodzicem? a te papiery do KK tez sie składa w "Wiślackim swiecie"?
Odpowiedz cytując