Temat
:
Karnety 09/10 - Wiosna 2010
Wyświetl pojedynczy post
pietrasxd
Member
Od: 07.2008
Offline
#
138
17.07.2008, 14:48
a jak sie jest nie pełnoletnim to trzeba przyjsc z rodzicem? a te papiery do KK tez sie składa w "Wiślackim swiecie"?
pietrasxd
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do pietrasxd
Znajdź inne posty napisane przez pietrasxd