|
Jeszcze w sprawie fos...jednak będą przed wszystkimi trybunami.
A jeśli chodzi o optymizm Pana Wilczka przy użyciu trybun za bramkami...zapomina o małej delikatnej sprawie a mianowicie budowie parkingów podziemnych, która to budowa odetnie drogi dojścia...z kolei budowa narożnika "nowego C" i "B" odetnie możliwość dróg dojścia na D, którego wnętrze też będzie budowane w 2009 pewnie.
|