Wyświetl pojedynczy post
dannato
Senior Member
 
 
Od: 12.2004
Skąd: HALA

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#284
Stary 17.07.2008, 13:25
Jeszcze w sprawie fos...jednak będą przed wszystkimi trybunami.

A jeśli chodzi o optymizm Pana Wilczka przy użyciu trybun za bramkami...zapomina o małej delikatnej sprawie a mianowicie budowie parkingów podziemnych, która to budowa odetnie drogi dojścia...z kolei budowa narożnika "nowego C" i "B" odetnie możliwość dróg dojścia na D, którego wnętrze też będzie budowane w 2009 pewnie.
WISŁA CHECKS
Odpowiedz cytując