Wyświetl pojedynczy post
Wilku
lupus albus
 
 
Od: 09.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#118
Stary 17.07.2008, 09:30
Tomek_TS napisał(a):Wyświetl post
Najbardziej wkurza mnie to ze ludzie sie czepiaja Łobodzińskiego ktory mial slabszy sezon.

To ja wam powiem tak: Zieńczuk tez strzelal odrazu bramki jak na zawolanie?! Ile go tu osob zjechalo a nagle nie wyobrazaja sobie skladu bez Zienia. Tak sie wszyscy zachwycali Transfrem Wojtka do Wisły! A teraz co nagle zobaczyli ze gosc jest slaby po jednej rundzie?! Zobaczymy co Wojtek pokaze w tym sezonie i wtedy mozna go oceniac!
Już to pisałem.

Nie straszcie że Łobodziński będzie jak Zieńczuk, który zaczął grać po 3 sezonach, gdy się lepszy rywal od niego pojawił.

Tristan, Scytowie, Niniwa 2, Prawicowe czytanki, St. Michalkiewicz, NSZ, Keine Grenzen
Lew Dawidowicz Bronstein vel Trocki: ''Należy wysunąć hasło rewolucyjnego unicestwienia państwa narodowego. Domowi wariatów kapitalistycznej Europy, trzeba przeciwstawić program Socjalistycznych Stanów Zjednoczonych Europy, jako etap na drodze do Zjednoczonych Stanów całego świata''.
Odpowiedz cytując