Temat
:
Żużel w Krakowie !!!!
Wyświetl pojedynczy post
Pawel81
Junior Member
Od: 07.2008
Offline
#
7
17.07.2008, 09:08
Dzięki . Myśle iż należało by się przejśc po całej N-H i innych dzielnicach . Pozdrawiam
Pawel81
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Pawel81
Znajdź inne posty napisane przez Pawel81