Temat
:
Żużel w Krakowie !!!!
Wyświetl pojedynczy post
Lon(TS)don
Banita
Od: 04.2008
Offline
#
6
17.07.2008, 08:54
No i elegancko. Świetny pomysł.
Powiiniśicie jeszcze sporządzić jedną ankietę i przejść się po osiedlu Sportowym i Zielonym
Zapytać mieszkańców przyległych domów.
Lon(TS)don
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez Lon(TS)don