Temat
:
Temat polityczny
Wyświetl pojedynczy post
jachting
Senior Member
Od: 05.2006
Skąd: Giżycko
Offline
#
1031
16.07.2008, 23:31
Wilku a z czego tyle radochy ,jednoznacznie nikt nie stwierdził że tam z PO gości nie było
.
W każdym razie nie są witani z otwartymi ramionami w tej tv .
jachting
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do jachting
Znajdź inne posty napisane przez jachting