Wyświetl pojedynczy post
marcinABG
Member
 
 
Od: 04.2008
Skąd: Łącko

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#309
Stary 16.07.2008, 23:18
zgadzam sie RN leci sobie w ch... bo bednarz ma zawodnikow ale penie za € a tutak najlepiej za zł lub calkiem za darmoche
"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi.
Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustępliwej walki.
Nie dopuście do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych...podania ręki"
H. Reyman
Odpowiedz cytując