|
zgadzam sie RN leci sobie w ch... bo bednarz ma zawodnikow ale penie za € a tutak najlepiej za zł lub calkiem za darmoche
"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi.
Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustępliwej walki.
Nie dopuście do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych...podania ręki"
H. Reyman
|