Wyświetl pojedynczy post
Mareq
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1023
Stary 16.07.2008, 22:34
Niezłe w połowie nawet zacząłem się gibać ; )
Preferuje jednak bardziej poezję ,,Radio Maryjną"

http://www.youtube.com/watch?v=Ewm2KomTg0o