Wyświetl pojedynczy post
MCDave
Звезда изнад свега
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Z baru

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 16.07.2008, 21:50
rav napisał(a):Wyświetl post
Świetne!

Ale chyba rozkminiłem ;-)

Popatrzcie na obrazek pod kątem.

Gdy ustawię się nieco na lewo od monitora (monitor mam po prawej), to niunia kręci się w prawo (zgodnie ze wskazówkami).
Gdy ustawię się na prawo (monitor mam po lewej), to sylwetka kręci się w lewo.

Tak przynajmniej mam.
Najlepiej po zmienieniu pozycji w stosunku do monitora zamknijcie oczy na pare sekund.
Nie wiem czy wiesz, ale nie znając jej odkryłeś znaną teorię dotyczącą działania mózgu. Otóż wyobrażając sobie coś 90% ludzi na tej planecie kieruje gałki oczne w prawo, co ma związek z działaniem konkretnej półkuli mózgowej. Jednakowoż jeśli coś sobie przypominacie to kierujecie gałki oczne w lewo, bo odpowiedzialna jest za to inna półkula mózgowa. Dlatego patrząc pod kątem na niunie kręci się tak, a patrząc od drugiej strony inaczej bo zmienia się działanie półkuli mózgowej.

A teraz ciekawostka, pozostałe 10% ma odwrotnie. I te osoby potrafią fantastycznie kłamać (ponoć) i w tym przypadku niunia kręci się odwrotnie a zależności od kąta patrzenia. W moim przypadku tak właśnie jest.
После пада устајем. Никад не одустајем. Јачи постајем. До краја остајем.
Odpowiedz cytując