Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2273
Stary 16.07.2008, 21:32
Miały się posypać bany, ale przeniosłem posty zanim zdążyłem was zaznaczyć. Następnym razem, jeżeli znów będę musiał przenieść stąd jakieś posty do Nibylandii, to przeniosę tam też ich autorów(czysto metaforycznie).
Za pisanie bez sensu w tym temacie poszły już dwa bany(EDIT: trzy), reszta niech lepiej uważa.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 16.07.2008 o godz. 21:40.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując