|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline
|
#2273

16.07.2008, 21:32
|
Miały się posypać bany, ale przeniosłem posty zanim zdążyłem was zaznaczyć. Następnym razem, jeżeli znów będę musiał przenieść stąd jakieś posty do Nibylandii, to przeniosę tam też ich autorów(czysto metaforycznie).
Za pisanie bez sensu w tym temacie poszły już dwa bany(EDIT: trzy ), reszta niech lepiej uważa.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 16.07.2008 o godz. 21:40.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
|
|