Wyświetl pojedynczy post
sharkey
Senior Member
 
 
Od: 03.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#275
Stary 16.07.2008, 21:28
O kurcze chyba ktoś próbuje się na mnie odegrać, ale zaczynając od początku to nie jestem z Nowej Huty tylko z Salwatora, a jeżeli jeszcze pamiętasz to po drugiej stronie Krakowa... Skoro chcesz wiedzieć to postara się rozmyć twoje wątpliwości i na początek dodam, iż ja osobiście nie widziałem aby przy trybunie E bądź D był drut kolczasty.
Wystarczy się jedynie zastanowić i łatwo jest dojść do wniosku, że łatwiej jest aby ogrodzenie było ze wszystkich stron, aniżeli przy trybunie A i B ogrodzenie, E fosa, C ogrodzenie i D fosa...
Sądzę, że nie wyjechałeś tak dawno z Polski aby myśleć, że co poniektórzy z naszych "kibiców" przeszli aż tak wielką metamorfozę i dostosowali się do standardów ogólnie panujących w Anglii.

P.S. Znam lepsze sposoby na wychodzenie z różnych sytuacji niż "dawanie w zęby" jak raczyłeś to określić.




JEDNO SERCE JEDNO BICIE WISŁA KRAKÓW PONAD ZYCIE!!!
Odpowiedz cytując