Wyświetl pojedynczy post
WiselkaMLP
Senior Member
 
 
Od: 03.2008
Skąd: Huta, Qrdwanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#125
Stary 16.07.2008, 18:23
matern napisał(a):Wyświetl post
ja wlasnie wrocilem z WŚ wczesniej nie mialem karnetu i kupilem bez problemu w wolnej sprzedarzy na D3
Nie ma na co czekac z kupnem bo braknie

ja tak samo dzisiaj bylem i na D3 wiec bezproblemowo to przejdzie ... wiec wbijajcie po karnety !!
Odpowiedz cytując