matern napisał(a):

ja wlasnie wrocilem z WŚ wczesniej nie mialem karnetu i kupilem bez problemu w wolnej sprzedarzy na D3
Nie ma na co czekac z kupnem bo braknie
|
ja tak samo dzisiaj bylem i na D3 wiec bezproblemowo to przejdzie ... wiec wbijajcie po karnety !!