Wyświetl pojedynczy post
ToTylkoJa
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: Ł3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#209
Stary 16.07.2008, 15:10
1q2 napisał(a):Wyświetl post
Akurat aspekt korupcyjny nas kompletnie nie dotyczy i choc wydaje mi sie ze ogolnie masz racje, to utajnianie kwoty jaka ma otrzymac Wisla, moze sugerowac ze sa to takie grosze, ze jakby sie wydalo, to by byl jeden wielki smiech na sali.
Jakos kazdy w miare konkretny sponsor chcialby sie pochwalic, choc orentacyjnie o jaka sume moze chodzic - tu mamy top sercet.
ale spójrz na to od innej strony. Nawet niech to będzie śmieszna suma 500 tyś zł na rok. Ale Wisła o tą sumę będzie bogatsza, a nie biedniejsza. Lepiej mieć wróbla w garści (500 tyś) niż gołębia na dachu (perspektywy super sponsora, który może się nie zjawić. A podpisanie umowy z jednym sponsorem nie wyklucza możności podpisania z następnym)

PS nie tylko na przykładzie Wisły widać, jak ciężko w tej chwili o dobrego sponsora na koszulki. Legia też ma z tym kłopot. Oczywiście, można odsprzedać to miejsce za śmieszną sumę(i wtedy chętnych będzie masa), ale dużo trudniej, gdy mówi się o kwotach rzędu minimum 4 mln zł na sezon (tyle chyba płaciła Wiśle Era a potem Tyskie)
Ostatnio edytowane przez ToTylkoJa : 16.07.2008 o godz. 15:17.
Odpowiedz cytując