Wyświetl pojedynczy post
Proud
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#184
Stary 16.07.2008, 14:02
jeśli będą się reklamować z tyłu koszulek to jasne jest, że nie będzie to strategiczny sponsor. Czyli na pewno nie będą dawać tyle co Era czy Tyskie. Z grugiej jednak strony...zawsze można podpisać umowe z kimś innym kto wykupi miejsce z przodu koszulek...

zresztą, na razie są to nasze dywagacje...poczekajmy na oficjalne info.
Odpowiedz cytując