jeśli będą się reklamować z tyłu koszulek to jasne jest, że nie będzie to strategiczny sponsor. Czyli na pewno nie będą dawać tyle co Era czy Tyskie. Z grugiej jednak strony...zawsze można podpisać umowe z kimś innym kto wykupi miejsce z przodu koszulek...
zresztą, na razie są to nasze dywagacje...poczekajmy na oficjalne info.