Wyświetl pojedynczy post
Uran235
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2261
Stary 16.07.2008, 13:35
RAFi89 napisał(a):Wyświetl post
Tego tutaj chyba jeszcze nie było?
"Na dziesięć dni przed startem I ligi czas w Zagłębiu Lubin jakby stanął.

Na dziesięć dni przed startem I ligi czas w Zagłębiu Lubin jakby stanął. Po zakontraktowaniu Jewhena Kopyła z Sosnowca (będzie występował w miedziowym klubie przez trzy lata) nie podpisano umowy z żadnym nowym zawodnikiem.

Co nie oznacza, że do Zagłębia nikt już nie trafi. Wszystko zależy od tego, czy ktoś z Lubina jeszcze odejdzie. Kilka dni temu wydawało się, że spadkowicza z ekstraklasy opuści Grzegorz Bartczak. Miedziowi, po długich negocjacjach, doszli wreszcie do porozumienia z Wisłą Kraków w sprawie transferu utalentowanego prawego obrońcy. Lecz nieoczekiwanie to, co Białej Gwieździe udało się z klubem, nie powiodło się z samym piłkarzem. Mistrz Polski nie był w stanie spełnić jego wymagań finansowych i Bartczak ostatecznie został w Zagłębiu. Przynajmniej na razie, bo chrapkę na niego wciąż ma Legia Warszawa"
Jeżeli to prawda, to z pewnością poszło o kontrakt motywacyjny. Bartczak przestraszył się Baszczyńskiego i Singlara i perspektywy grzania ławy, a co za tym idzie drastycznie niższych poborów.
Odpowiedz cytując