eye63 napisał(a):

|
Pewnie, że jest - ale też bez naiwnej ideologii, bez pieniędzy w futbolu dzisiaj nic nie osiągniesz, a im ich więcej, tym można więcej zdziałać (patrz Ukraina i Turcja).
|
a Czechy Rumunia ? jakoś nie wpompowały setek milionów w piłke
eye63 napisał(a):

|
Źle rozumujesz, po pierwsze bogatszego od Cupiała raczej już nigdy nie będzie, jeśli zdecydowałby się odejść, chodzi bardziej o to, kim powinien być właściciel klubu. Przywoływałem już nazwisko pana Kity - portfel 100 razy mniejszy, ale wystarczający by kupić Nantes i sprowadzić Klasnicia. Jeśli chodzi o 'bogactwo' Cupiała, to dla mnie żaden wykładnik, bo tyle ile on zainwestował, jest w stanie wyciągnąć, a sporo już wyciągnął. Potrzebny jest właśnie nam człowiek, który odważnie zainwestuje i nie chodzi mi tylko o transfery, celem nr 1 byłaby baza szkoleniowa z prawdziwego zdarzenia, profesjonalne szkolenie młodzieży. I to nie w planach za 3 czy 4 lata, tylko już teraz. Nie chodzi o dawanie ogromnej kasy, tylko o reinwestowanie.
|
a masz jakieś dane ile Kita włożył w Nantes a może mniej niż Cupiał w Wisłe?
na Klasnica Kita wyciągnął kase ze swojego portfela?