Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#159
Stary 16.07.2008, 11:11
Ciężko będzie nam znaleźć sponsora jeśli nasz prezes oficjalnie przyznaje, że porażka z Beitarem i odpadnięcie z pucharów już w sierpniu(!) jest wkalkulowane i nie będzie tragedią. Nikt nie zapłaci poważnych pieniędzy za reklamę na koszulkach jeśli klub nie ma perspektywy dłuższej gry w europejskich pucharach. Nie zapominajmy, że to takie mecze cieszą się największą oglądalnością i są dostępne niemal dla każdego w otwartych kanałach telewizyjnych. W przypadku zakodowanej i niezbyt popularnej ligi tak nie jest.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując