Wyświetl pojedynczy post
_ukoL
Lokalny Patriota
 
 
Od: 05.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#298
Stary 16.07.2008, 09:46
szczaq21 napisał(a):Wyświetl post
http://futbol.pl/index_2501.php?a_25...f18f54084e566f
Bardzo ciekawy artykuł
Nie wiem czy autor tego artykułu brał pod uwagę żądania finansowe poszczególnych piłkarzy.
Bardziej ten artykuł nadaje się do tematu "Gdybym był Bednarzem...", bo realnie patrząc to ciężko
by było o większość z tych piłkarzy.
Powód: Racja, Wojtku :-)
Ostatnio edytowane przez dorotja : 16.07.2008 o godz. 10:11.
Liga niezwykłych dżentelmenów: Retro Liga

Odpowiedz cytując