Temat
:
Ciekawe zjawisko optyczne ;)
Wyświetl pojedynczy post
FajQ
Senior Member
Od: 08.2007
Offline
#
11
16.07.2008, 09:28
moze nie jest to zjawisko optyczne ale
.
Spróbójcie prawa noga robic kola w prawa strone(zgodnie ze wskazówkami zegara i jak bedziecie mieli rytm to prawa reka przed siebie narysujcie cyfre 6.Zobaczycie noga zmieni kierunek
FajQ
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do FajQ
Znajdź inne posty napisane przez FajQ