Cytat:
Ciekawa sprawa, pytanie teraz kto za Baka? Glowa za wolny, moze Kokoszka? ) Tym bardziej, jakby znalazl zatrudnienie w wielkiej Serie A!
|
Wierzę mimo wszystko w naszych prawników, i mam nadzieję, że Kokoszka znajdzie zatrudnienie, ale w Młodej Ekstraklasie. Myśle że Leo może przeprosić się z Głowackim(do którego wyraźnie ma jakąś awersję.) lub Bosacki (wg Franciszka "Idziemy na Majstra", jest w genialnej formie). A tak to dziura straszna, zawsze możemy wystawić najszybszego polskie zawodnika na Euro Mariusza Jopa... tiaaa... Dawno nie widziałem takiej mizerii w reprze, zero zaplecza. Te wszystkie Pazdany, Zahorskie, to są piłkarze którzy dojrzale zagrają na Euro 2012, może być nie ciekawie w tych eliminacjach.